.

.

Камерон Кинеско Висок Квалитет 4000mAh Батеријата Б-B0 за BBK/VIVO VIVO Xplay 6, VIVO Xplay 6 Dual SIM, Xplay 6, Xplay 6 Dual SIM

Камерон Кинеско Висок Квалитет 4000mAh Батеријата Б-B0 за BBK/VIVO VIVO Xplay 6, VIVO Xplay 6 Dual SIM, Xplay 6, Xplay 6 Dual

DEN 981.00
DEN 1032.00
-5 %
Количина на стоки


Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Префрлете се на вибрации надвор и да го намали тонот на ѕвонење и паузирањето на екранот.Можете да ги користите Baixt Надворешни Батеријата да се направи вашиот мобилен телефон батеријата да трае подолго. Крзно од различни серии може да предизвика и благо боја разлики
3. Бидејќи ние се фабрички продаваат директно и, исто така, има неколку вистински продавници во Кина, сите предмети aresold од многу брзо. Поради некои осветлување проблем може да биде мало боја разлика за одредени производи.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Да го раскине било апликации кои не се во употреба.pls контактирајте со нас прво да се потврди вашиот претпочитаат начин.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Да се избегне изложување на високи температури 140°F/60°C. Таму ќе биде малку коса се пролева за нови крзно производи, кои главно се предизвикани од сечење и спојување во текот на обработката.
Белешки
* Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдени.Случаен краток спој може да се случи кога метален објект како што е монета клип,или пенкало предизвика директно поврзување на позитивниот(+) и негативниот(-) крај на батеријата краток спој на краевите може да ја оштети батеријата на објектот што е поврзан.85 V
Капацитет : 4000m Ah / 15.Да се избегне изложување на батеријата да се течни или кои се предмет на силна механички шокови.
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КУПУВАЊЕ
1.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Тоа не е голем квалитет проблем затоа што било природно крзно производи имаат овој феномен. Нашите крзнени производи се рачно изработени главно толку мала разлика во мерења е неизбежна
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) со Шведска пост/Кина пост, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. :
Б-B0
Спецификации :
Напон : 3. Ние ќе ви одговори ПОБРЗО.40 Пот
Димензија : 76. Чувајте ја батеријата помеѓу 5%-95%. Ве молиме престане да полнење кога батеријата е 100% се наплаќа. Така pls се зборува за продавачот, прво за повеќе информации за стоки и испорака. : КС-BYX630 SL
Li-Полимер батерија
Ние гарантира :
>Сите производи од 12 Месеци Гаранција!
>Испорака сигурен,оптимални перформанси!nsiderate услуга!
>Најдобра цена и Добар квалитет!
Со Користење На Совети :
1.10 mm
Камерон кинеско модел Бр.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена.

Бренд Име:
Камерон Кинеско
Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE,ДСП
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh
Број На Модел На:
Б-B0
R

Тие исто така купуваат со овој производ