.

.

Авто воланот маска,управува тркала декорација намали за тојота Alphard година, ABS хром,авто додатоци,2 парчиња/set.

Авто воланот маска,управува тркала декорација намали за тојота Alphard година, ABS хром,авто додатоци,2 парчиња/set.

DEN 1059.00
DEN 1151.52
-8 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Година:
2016 година
Име На Модел:
1221
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
YT
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
abs хром
R

Тие исто така купуваат со овој производ