.

.

Стоматолошки дијамант bur BR стоматолошки материјали полирање на алатки за подготовка на заб стоматолошка лабораторија bur стоматолошка опрема

Стоматолошки дијамант bur BR стоматолошки материјали полирање на алатки за подготовка на заб стоматолошка лабораторија bur стоматолошка

DEN 666.24
Количина на стоки


Стоматолошки дијамант burs 50 компјутери
1.Лесен, удобен и здравје во употреба
2.Тешко, остар и носат-sesistung
3.Доволно песок во bur главата,не е лесно да падне
4.Нерѓосувачки челик,иглата стандард обединета големина
5.Високи перформанси до цена сооднос месо тело 1.5 mm
Стоматолошки дијамант burs MAX.ВРТЕЖИ во минута на стоматолошки дијамант
Пакување : 50pcs/многу
Тип на дијамант bur може да се choosed според вашите барања.
Ве молам да ми кажете што модели сакате и квантитетот.
Пакување листа :
1 50pcs дијамант burs

боја:
50pcs BR31, 50pcs BR40, 50pcs BR45, 50pcs BR46, 50pcs BR49, 50pcs BR31C
Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
дијамант bur
Број На Модел На:
стоматолошки алатки
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
200g
R

Тие исто така купуваат со овој производ