.

.

За Aprilla BMW Хонда Kawasaki KTM Ducati Suzuki Јамаха 7/8 Мото додатоци Мотокрос Заштитник Guard Кочница Спојки Рачката

За Aprilla BMW Хонда Kawasaki KTM Ducati Suzuki Јамаха 7/8 Мото додатоци Мотокрос Заштитник Guard Кочница Спојки Рачката

DEN 1315.00
DEN 1852.32
-29 %
Количина на стоки


лост видови База Месеци : Црна Елоксирани CNC Алуминиум Одговара на 15mm - 18mm / Гума Компресија Spacer се Вклопува 17.60 мм - 22mm Стражари : Црна Елоксирани CNC Алуминиум Одговара : Сите ОЕМ и Резервни Мотоцикл 7/8" (22mm) Дијаметар Шупливи се Справи со Барови Fitment Информации : Ова е универзален производ; затоа, има повеќе марка и модел опрема и апликации. Ова вклучува, но не е ограничена премногу : Sportbikes, Круизери, Скутери, АТВ, Quad, MX, Dirt Bike, Enduro, и Двоен Спорт.
Освен :
За BMW F800 R 09 ДО
За BMW R1200 GS 13 UP
За BMW 1000 RR 09 UP
BMW C600 СПОРТ/C650 GT 12 UP
За ЈАМАХА FZ1 FAZER-FZ1 06 UP
За ЈАМАХА FZ6 - FZ6 FAZER-MT-01 04 UP
За ЈАМАХА FZS 1000 FAZER 00-05
За ЈАМАХА Т-MAX500/T-MAX 530 04 UP
За ЈАМАХА XJ6 08 UP
За YAMHAA МТ-09 13 UP

боја:
Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
7777
Објектот Висина:
0inch
Motobike Направи:
Suzuki,Хонда,Ducati,Јамаха
Материјал Тип:
Алуминиум&Пом
Бренд Име:
ПЦР
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Должина:
0inch
боја:
Портокалова ,Црна
Име:
Handlebar Костец Лентата Завршува Лизгачот
Количина:
Сет од 2 (Лево и Десно)
Fitment:
Сите мотор со 22mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ