.

.

10x Ретро Lampada 40W C55 E27 220V Lumiled Крушка Светилка Светлина За Оркестарот Bombillas Гроздобер Decoratives Блескаво Сијалица

10x Ретро Lampada 40W C55 E27 220V Lumiled Крушка Светилка Светлина За Оркестарот Bombillas Гроздобер Decoratives Блескаво Сијалица

DEN 1149.00
DEN 1291.20
-11 %
Количина на стоки

C55 Спецификација : Тип : E27 СИЈАЛИЦА База Тип : E27 Напон : AC 200-240 V Моќност : 40 W Зрак Агол : 360 Боја Температура : 2200-2300 K (Топло Бела) Големина : 55 * 130mm
Превозот 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена откако плаќање е потврдено. 2. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува, па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона. 3. Објектот обично трае околу 20-45 дена(некои земја може да трае околу 60 дена.) за да пристигне на вашата земја, Ако не можете да добиете пакет рок од 45 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери пакетот и проширување на купувачот за заштита на време за вас. 4. Ако превозот време повеќе од 90 дена, вашиот пакет може да бидат изгубени од страна на транспорт, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го препрати или враќање на вас. Гаранција 1. Ако стоката е квалитетот на проблемот или е различен од она што го наредил,ве молиме контактирајте со нас и да го прикачите слика (покаже на проблем), ние ќе ви одговори во рок од 24 часа да го реши проблемот. 2. 12 месеци производителот. Повратни информации 1. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да го напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга.За возврат, ќе добиете попуст следниот пат. 2. Ако имате било незадоволство со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!

База Тип:
E27
Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Бренд Име:
MengJay
Просечен Живот (часот):
6000hrs
Примена:
Инженеринг,Отворен,Затворен,Професионални,Комерцијални,Едрење
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
W-C55
Прозрачна Флукс:
1000
Боја Temp(К):
2300
Wattage:
40w
Боја Рендерирање Индекс (CRI):
80
Температура На Боја:
База Материјал:
Дувачкиот
Стаклениот капак Површински третман:
Транспарентна
Моќ Толеранција:
5%
Напон:
200-240V
R

Тие исто така купуваат со овој производ