.

.

Возрасни Кинески Жена Костим Античките Карневал Улога Игра Јапонски Жени Доброто Cosplay Тимови Благородна Фенси Фустан Елегантен Костим

Возрасни Кинески Жена Костим Античките Карневал Улога Игра Јапонски Жени Доброто Cosplay Тимови Благородна Фенси Фустан Елегантен

DEN 968.00
DEN 1075.20
-10 %
Количина на стоки

Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5-7 работни дена по уплатата е потврдено. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping.Ве молиме да се разбере!!! Враќање / Поврат : Сите стоки се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. На пратката од страна на Кина Пост Воздухопловната за помалку од 2kg стоки е во 15-25 работни дена. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Уживајте Во Купување На Стоки Од Мојата Продавница!
. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Ако ви треба објектот итно, ве Молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете информации да ни кажете, ние ќе во најкус можен рок да ви одговори! Големина Референца : Топло совети : големината е дозволено 1-3cm грешки Поради различни светлосни ефекти, слики може да биде малку надвор боја.Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Руски клиенти мора да ни даде примачот име и презиме. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. 2) Исклучителен квалитет! Фабрика Цена! 3) Добредојдовте големо, дистрибутери, препродавачи и агент барање!!! 4) Сите производи се произведени директно од нашата фабрика и 100% слики се реални мерки. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж.Welc ome На Нашата Продавница
Зошто Да Го Одберете Нашата Продавница? 1) Алис Костими Продавница е aliexpress онлајн продавница која обезбедува најдобри производи и услуги на сите клиенти. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот ве Молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот со информации за Испорака : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ако не добивате нашиот одговор, ве Молиме љубезно навредуваат вашиот е-мејл или жалба до нашиот менаџер. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад и да ги споделите со нас на следење на број. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.

Големина:
One Size
Извор:
Кинески Жена
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DD092
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
QLQ
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Кинески Жена
Тема:
Кинески Жена
Пол:
Женски
Големина:
One size
Вклучуваат:
Се облекуваат
Материјал:
100%полиестер
боја:
како фото
испорака:
3 дена
Предност:
фабриката директно
Направи кориснички :
Да, MOQ е 300 поставува
Регионот на Производство:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ