.

.

2017 НОВА МОДА се МАЖИ И ЖЕНИ крајот на светот КАЧУЛКА 3D Качулка Суичери Pullovers Есен Тренерки Зима Лабава Тенка Hoody

2017 НОВА МОДА се МАЖИ И ЖЕНИ крајот на светот КАЧУЛКА 3D Качулка Суичери Pullovers Есен Тренерки Зима Лабава Тенка Hoody

DEN 856.00
DEN 1007.52
-15 %
Количина на стоки


пакетот вклучува : 1 дуксери !
1inch=2.54 см
ве молиме проверете ја големината на табелата пред да го купат !
ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : за да се Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Ова е Азија големина, е помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина, ве молиме проверете ја големината на табелата.
мажите и жените на сите да носат(Унисекс)
објекти исто како и слики
1 Добар фидбек е многу многу, многу важно за мене ! 1-2-3 Започнете сите лоши коментари,ве Молиме да Не ми даде лош повратни информации,ви Благодарам многу ! 2 Купувате објекти од онлајн продавница,понекогаш се предмети задоволство не е нормална работа,ве Молам оставете ме порака прво, јас може да ви вратат некои пари, или да испратите некои подароци,ве Молиме, немојте само да ми даде лош повратни информации ! Верувај ми ние може да го реши проблемот,ви Благодарам многу !
1 Драг пријател,можете да плаќаат пари од страна на : кредитна картичка/трансфер/webmoney трансфер/дебитни картички/westernunion/QIWI Паричник,ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете на овој линк : 2 Сите предмети ќе бидат брод вашата Aliexpress адреса,ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса сите точни информации
1 Важно !Вашиот превозот адреса/post code/телефонски број мора да биде точно ! 2 e Packet (10-25days испорака) 3 Воздухопловната (20-60days испорака,различни земја различни времето за испорака) 4 ние можеме да брод од страна на EMS DHL ПРОЗОРЦИ Aramex премногу,но треба дополнителни превозот цена
1 Ако Облека Скршено,јас може да ви вратат сите пари 2 Ако добиете облека не се задоволни(не се вклопуваат/не сакам тоа),може да се испрати назад до мене,јас може да ви вратат парите или брод да ви правото големина повторно,но превозот цена треба купувачот да плати 3 Ако не се задоволни облека квалитет,ве молиме контактирајте ме првите 4 Ако пакет по 60days уште не е испорака,ќе ви вратат парите 5 Испрати назад предмети мора да рамките 7days од денот сте го добиле тоа што јас секогаш го направите мојот најдобар да понуди добра услуга на секој клиент ! 1 Било каков проблем,ве молам оставете ме порака првите 2 Сите E-mail ќе се одговори во 2days

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
lizhiyang
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Spandex
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
R

Тие исто така купуваат со овој производ