.

.

2 парчиња/Број 15*20cm Прилагодено Лого Печати Мода Накит Пакување Кожа сочинуваат Складирање Торба Drawstring Торба За Свадба Бонбони Подароци

2 парчиња/Број 15*20cm Прилагодено Лого Печати Мода Накит Пакување Кожа сочинуваат Складирање Торба Drawstring Торба За Свадба

DEN 185.28
Количина на стоки


(Цената не вклучувајќи логото печати цена, ако ви треба логото печати pls cotntact со нас . благодарение)

Главен Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
NO
Пол:
Жените
Бренд Име:
ZHUANGSHIJIE
Тип:
Drawstring торба, складирање торба, организатор, торбичка
Складирање за:
Долна облека, чорапи, козметички, крпа, т кошула, чевли
Погоден за:
Патување, дома, пешачење, кампување
Големина:
15*20cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ