.

.

0,5 Метар Парична Казна Сјајот Хартија, Кожа Декоративни Тапацир Позадина Similicuir Tissu Сјајот Материјал Сребро Црното Злато Црвена

0,5 Метар Парична Казна Сјајот Хартија, Кожа Декоративни Тапацир Позадина Similicuir Tissu Сјајот Материјал Сребро Црното Злато

DEN 617.00
DEN 822.24
-25 %
Количина на стоки


[xlmodel]-[custom]-[37085] Опис на Производот
Вниманието : ткаенина е преполна со преклопени не се тркалаат пакет. Тоа значи дека ќе има некои браздата на ткаенина. Ако имате високи барања на површината, немојте да се направи нарачката и контактирајте со нас однапред. Ви благодариме за вид се разбере.
Материјал : Faux Кожа Ткаенина
Ширина : 1.30 метри
Големина : едно парче=50x130cm
Пакување : 1 парче 50x130cm (ние не ќе се намали за количината на повеќе од 1 , ве молиме имајте во предвид! Освен вашиот парцела е повеќе од 2 KGS, тогаш ние треба да се намали на ткаенина)
Ако купувате 1 парче, ќе се намали (130cm * 50cm) Ако купувате 2 парчиња, ќе се намали (130cm * 100cm) Доколку купите 3 парчиња, ќе се намали (130cm * 150cm)
Ве молиме да ни остават бојата број, така што ќе може да се испрати на стоките за вас
Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-3cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[производи]-[37363] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[37084] Услуга
Вашите повратни информации тоа го прави на сите достоен за тоа!
Театарска од нашите клиенти да ни даде своите мислења за нашите услуги и производи,
дали тоа да биде на Aliexpress или преглед на нашата веб страница.
Па ве молиме, дозволете ни да знам што мислите, но, ако не е проблем ние би сакал да се поправат и тоа
помогне да се промени било негативни мислења пред да ја напуштат повратни информации.
Помалку од 5-Star Рејтинг? Што е вашиот проблем?
Ние би сакале да знаете како ние може да се направи нешто подобро и да ви понуди на 5-ѕвезда третман вас
заслужуваат!
Затоа ве молам, ако не 5 ѕвезди, воопшто не ни остави 4 и нека го направи тоа совршено.
Да дојдат во допир со нас..
Имаме за цел да им понуди на највисоко ниво на услуги на клиентите и задоволството да сите наши клиенти
и ова е причината зошто ние ви нудиме толку многу начини да контактирате со нас ако таму се случува да биде било
hiccups!
**************bette Р квалитет, bette Р испорака, bette Р цена ****************

Употреба:
Појас,Торба,Домашен Текстил,Столче,Автомобил,Декоративни,Троседот,Ракавици,Чаир,Лаптоп,Мебел,Чевли,Облека
Број На Модел На:
50x130cm
Поддршка Техника:
Nonwoven
Шема:
glitter
Функција:
Еластична,Водоотпорен,Анти-Mildew,Абразија-Отпорен На
Материјал:
PU
Дебелина:
0.6 mm
Употреба:
130cm
Ширина:
130cm
Функција:
130cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ