.

.

2018 Топла Продажба WLP Гроздобер Dangle Обетки Геометриски Облик Црвено Висок Квалитет Смола Класичен Дизајн За Девојчиња Посебни E0225

2018 Топла Продажба WLP Гроздобер Dangle Обетки Геометриски Облик Црвено Висок Квалитет Смола Класичен Дизајн За Девојчиња Посебни

DEN 148.00
DEN 196.80
-25 %
Количина на стоки


Опис :
Материјал : Цинк Легура+Антички Злато&Сребрена Позлатен
Dangle Обетки големина : ве Молиме Проверете ја големината Табела
НАПОМЕНА :
Превозот Политика За Русија
Цел Сума помалку од 2 : Брод Преку Yanwen Економија Воздух Mail Услугата, не може да се следи
Цел Сума Повеќе од 2 : Брод Преку Ali Express Saver Превозот, може да се следи
Цел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за Испорака/Кина пост Регистрирани Воздух Mail
За руските Купувачи, ако сакате да го пратката да се следи, pls изберете Ali Express Saver Превозот
Превозот Политика За Шпанија(Сите може да се следи)
Цел Сума помалку од 2 : Брод Преку Correos Економија Услуга
Цел Сума Над 2 : Брод Преку Ali Express Saver Превозот
Цел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за Испорака
Превозот Политика За Чиле, Netherland и Франција
Цел Сума помалку од 5 : Брод Преку Yanwen Воздух Економија Воздух Mail, не може да се следи
Цел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард Превозот, може да се следи
За овие 3 Земји, ако сакам да се направи цел која помалку од 5 ДОЛАРИ, да се следи, pls контактирајте со нас, ние ќе го промени товар за вас.
P. S : Прифати Dropshipping
Пад на превозот Политика : НИЕ и ВЕТУВАМЕ на
1 : не се стави фактура/информации за контакт во внатрешноста на парцели
2 : Брод парцела во рамките на 48 Часа. Дали тоа ќе биде надвор од акциите на некои времиња, ние ќе ве информира купувачите immediatelly
3 : ве Молиме Изберете trackable превозот пат кога ќе го поставите цел (Кина пост регистрирани Воздух mail,Aliexpress Стандард Превозот,Epacket)
Вистински Слики покажуваат производи подобро

Главниот Камен Боја:
Зелена, Црвена, Многоцветни
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
WLP
Број На Модел На:
E0225
R

Тие исто така купуваат со овој производ