.

.

YOYOYU Уметност Дома Декор Оган Мотор Оган Камион Раст на Табелата Ѕид Decal Винил Налепница За Деца Момчиња Соба бебе соба Декорација втората светска војна-495

YOYOYU Уметност Дома Декор Оган Мотор Оган Камион Раст на Табелата Ѕид Decal Винил Налепница За Деца Момчиња Соба бебе соба Декорација

DEN 357.00
DEN 475.20
-25 %
Количина на стоки


3427383902215854 Производ Inforamtion : Број : втората светска војна-495 Големина M : 42 X125 CM L : 57 X170 CM Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ако изберете други бои , ве Молиме, изберете 1 бојата на вашиот decal од подолу боја шема .
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа

боја:
822 Црна, 815 Сина, 807 Оган Црвена, Други Изберете Боја
Големина:
42X125CM, 57X170CM
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
Втората светска војна-495
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Бои:
40 боја за да изберете
Карактеристики:
Водоотпорен , отстранлив
Материјал:
Еко-Пријателски
Употреба:
Било каква мазна Ѕид Прозорец, Пластични
капка-превозот:
прифатете
Материјал:
Винил
R

Тие исто така купуваат со овој производ