.

.

Р QIANKONG Гроздобер Кафе Racer Мото Рака Костец Гумена Рачка Бар 7/822mm За CG125 CB400 ХОНДА KAWASAKI ЈАМАХА SUZUKI DUCATI KTM

Р QIANKONG Гроздобер Кафе Racer Мото Рака Костец Гумена Рачка Бар 7/822mm За CG125 CB400 ХОНДА KAWASAKI ЈАМАХА SUZUKI DUCATI

DEN 431.04
Количина на стоки

НИ 16.99 / парче НАС 13.99 / пар НИ 9.99 / парче НАС 7.99 / пар НИ 31.99 / парче НАС 6.29 / set НИ 14.99 / set НИ 8.99 / парче НАС 30.99 / set НИ 31.99 / парче
-Име на модел : motorcycle се справи со бар костец
-Боја : Портокал & Black & Сребрена & Сива & Glod & Црвено & Зелено И Сино
-Материјал : Високо Квалитетни ПВЦ Гума
-Количина : 1 пар (Лево и Право)
-Состојба : 100% Сосема Нов
-Лесен за инсталирање
Fitment
За Сите 22mm 7/8" повеќето модел на Мотор
Пакет lnclude 1 Пар на мотоцикл се справи со костец (лево и десно) Забелешка :
Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи се вклопува за вашиот мотор.
Ако сте во потрага за големопродажните цени, ве молиме не двоумете се да побарате од нас да ги попуст. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака за нас. Ние сме мило да ви помогне да се справи со проблемот што е можно поскоро.

Бренд Име:
Р QIANKONG
Име На Модел:
HB-035
Објектот Должина:
4.96inch
Објектот Ширина:
1.38inch
Објектот Висина:
1.38inch
Објектот Тежина:
0.13kg
Материјал Тип:
CNC Aliuminum
Објектот Дијаметар:
0.93inch
Тип На Објект:
Костец
Fitment:
За CG125 CB400 ХОНДА KAWASAKI ЈАМАХА SUZUKI DUCATI KTM
Е Прилагодена:
Yes
Комбинација На Бои:
како на сликата покажува
R

Тие исто така купуваат со овој производ