.

.

10pcs Шарени Ротари Гроздобер Контрола Пластични Црна Knob 21x12mm за 6.35 mm Вратило Гитара

10pcs Шарени Ротари Гроздобер Контрола Пластични Црна Knob 21x12mm за 6.35 mm Вратило Гитара

DEN 949.00
DEN 1483.68
-36 %
Количина на стоки


Гроздобер Пластични, Шарени Knob 21x12mm за 6.35 mm Вратило Димензија : 21mm дијаметар x 12mm висина Одговара за 6.35 mm дијаметар вратило , Поставете Завртка. Боја, црна, црвена, бела, крем, сина, зелена, жолта, кафена, виолетова,сива, портокалова, розова, кристално За Аудио Засилувач, Видео, Бас, Волумен Контролер и така натаму.

Стандард:
knob
боја:
Црна
Еден USB Max Излез:
4А-5V
Под контрола се Префрлите:
No
WIFI:
Yes
Поддршка За Брзо Полнење:
OPPO VOOC
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Синхрони Исправање Технологија:
Yes
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Број На Модел На:
КД-KNS21x12hei
Surge Protector:
No
Номинална Напон:
250V
Номинална Струја:
2A
Продолжување Должина На Кабел:
>10m
Тип:
Електричниот Приклучок
Места Број:
1
R

Тие исто така купуваат со овој производ