.

.

Европа и сад pendant дизајн џемпер ѓердан природни кристал Феникс Нирвана pendant ѓердан кристал синџир

Европа и сад pendant дизајн џемпер ѓердан природни кристал Феникс Нирвана pendant ѓердан кристал синџир

DEN 1159.68
Количина на стоки


сина песок
Зелена Исток Ling
Прав кристално
Зелена Aventurine
тигар камен
AVENTURINF

Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Главниот Камен Боја:
Зелена Исток Ling, AVENTURINF, сина песок, се зголеми кварц, тигар камен, Зелена Aventurine, Malachite
Должина:
50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
АЛФОНС
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
R

Тие исто така купуваат со овој производ