.

.

4Pcs 1900mAh EN-EL15 ENEL15 EN EL15 Батеријата + USB Двојна Полнач за Nikon D500,D600,D610,D750,D7000,D7100,D7200,D800,D800E,D810

4Pcs 1900mAh EN-EL15 ENEL15 EN EL15 Батеријата + USB Двојна Полнач за Nikon D500,D600,D610,D750,D7000,D7100,D7200,D800,D800E,D810

DEN 1912.00
DEN 2451.84
-22 %
Количина на стоки

Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
☞ Спецификации :
* Капацитет : 1900m Ah
* Напон : 7. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Наполнете две батерии истовремено и независно.Дизајниран за NIKON EN-EL15 Батерии
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ве молиме да го користите Trademanager или E-мали контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,и ќе po#. Висок капацитет / батерија Li-ion батерија со премиум ќелија. производот одговара на описот.Со микро USB кабел за лесно полнење.
☞ Услуги На Клиентите : ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
☞ Повратни информации ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
★ Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. Прегреат заштита и overcharge заштита. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Нашата цел е задоволството на клиентите!
☞ Се Враќа&Гаранција
1.
☞ Полначот Спецификација :
Влез : DC 5 V / 1 A (мин. 100% Сосема нов и висок квалитет.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.4 V/600m A 5 W (x2)
Материјал : ABS+PC
Производ Големина : 68x58x25mm
Тежина : 65g(≈0.
Power Trust 4 Pcs EN-EL15 ENEL15 EL15 1900m Ah Батеријата + USB Двојна Полнач за Nikon D500,D600,D610,D750,D7000,D7100,D7200,D800,D800 E,D810,
7.143 Ib)
☞ Претпазливост :
※ Полнење на батерија пред користење
※ Само користи посебни држачи
※ Чувате батеријата терминали чисти
※ Секогаш чувајте ја батеријата во суво место
※ Не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет
※ Не расклопување на батеријата пакет
※ Не го изложувајте батеријата на висока температура
☞ За Превозот
1.
Prefect за патување и за домашна употреба, Преносни и удобен за носење.

***********ДОБРЕДОЈДОВТЕ да ја Посетите Power Trust Продавница ************
.Времетраење на снимање не е инфериорен во однос на оригиналот.Мек старт функција за да се избегне штета од големи наплатат струја додека се полни.0 V 1900m Ah EN-EL15
Батеријата Пакет за NIKON EN-EL15
☞ Главна Карактеристика :
♣. Екстра моќ за вашиот дигитален видео камера / видео камера. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни.Постојан струја контрола за да се спречи во текот-напон, над-полнење, кратки-коло заштита.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
EN-EL15
Употреба:
Камерата
боја:
Црна
Бренд Име:
powertrust
Капацитет:
1900mAh
Напон:
7.0V
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Број На Модел На:
EN-EL15 EN-EL15
Тип На Производ:
Батерија Li-ion Батерија Пакет
R

Тие исто така купуваат со овој производ