.

.

симпатична Цртан филм хрчак кадифен ранец цртан филм полнети кадифен Глувчето играчка девојки училиште торба деца деца подарок за климатизација ќебе

симпатична Цртан филм хрчак кадифен ранец цртан филм полнети кадифен Глувчето играчка девојки училиште торба деца деца подарок

DEN 812.00
DEN 854.40
-5 %
Количина на стоки

Име : симпатична Цртан филм хрчак кадифен ранец цртан филм полнети кадифен Глувчето играчка девојки училиште торба деца деца подарок за климатизација ќебе
Големина : 28cm 2 во 1 -со полнети играчки и ранец
38cm 3 во 1 -со полнети играчки и packpack и 1 × 1.7m фланелен боксери ќебе (Како Прирачник за мерење на отстапување,па pls дозволете 1~3 cm отстапување)
Материјал : Кадифен и PP памук пополнување
Референца Слики :
Продавачот Ветување
Плаќање И Испорака :
1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или други.
2. СЛОБОДЕН Испорака на кина пост воздух парцела , обично ќе трае од 15 до 25 дена до пристигнувањето.
3. Нашите превозот во светот. Значи, ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
•Сервис
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, па ние може да го следи. Ако имате било какви прашања или поддршка од нас, ние ќе одговор во рок од 12 часа од бизнис време.
•Примање На Вашиот Објект
Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме нашата најголема да се реши тоа. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ви благодариме .

Висина:
28cm само ранец, 38cm 3 во 1 (ќебе
Тип На Објект:
Кадифен Ранци
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
5-7 Години
Материјал:
Кадифен & PP памук
Предупредување:
No
Димензии:
45см
Бренд Име:
YUYICHEn
Боја:
Браун
colour2:
Пинк
Боја 3:
Сива
Животните:
Хрчак
Име На Филмот:
глувчето
useage:
Рамената Ранец
Useage 2:
Климатизација ќебе
R

Тие исто така купуваат со овој производ