.

.

Модерната LED Стакло Dimmer Табела Светилка Минималистички Креативни Канцеларија Студија Табела Светлото во Спалната соба Ноќни Маса Светилка

Модерната LED Стакло Dimmer Табела Светилка Минималистички Креативни Канцеларија Студија Табела Светлото во Спалната соба Ноќни

DEN 5530.00
DEN 6912.00
-20 %
Количина на стоки


Спецификација За Производ
Предмет Тип : Табела Светилки
Тело Материјал : Железо
Телото Боја : Зелена,Сива,Сина,Розова,Жолта
Сенка Тип : Железо
Димензија :
Ширина 14cm, Висина 23cm
Извор на светлина : LED Сијалицата
Број на светлосен извор : 1
Е Светилки Се Вклучени : Никој
База Тип : E27
Тип На Прекинувач : Knob Префрлате
Техника : Насликани
Напон : AC90-260 V
Certifiaiton : CCC,CE,ROHS,CQC,FCC
Стил : Модерна
Место : Хотел, Сала, Салон
Примена : Dinning Соба, Foyer, Кревет Соба, Студија, Други
Плаќање 1.Ние прифаќаме Банкарски Трансфер,Western Union,Alipay,И така натаму. Превозот 1.Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 7 дена по вашата исплата е расчисти. 2.Ние брод вашата адреса која сте оставени на Aliexpress ,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,Ако сакате да го смените друга адреса, ве молиме да ни остават порака на Aliexpress mail или контакт со Али онлајн разговор. 3.Имаме EMS,E-пакет,Кина Пост Воздух Mail може да биде chioce. 4.Ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за детали пред да купите. 5.Ние вообичаено се испрати објект за вас како нашето ветување превозот време. Ќе добиете е-мејл известување кога вашата цел е испраќаат. Не пратки во сабота или недела или Национални/Post Office празници. 6.Локалните ги собереш не е достапна. Повратни информации 1.Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не't биде брзо да се остави негативни / неутрален повратни информации.Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и решавање на било какви проблеми за вас и секогаш се остави позитивни повратни информации за сите наши клиенти . 2.Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле ,ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ние го цениме тоа многу. 3.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор во Aliexpress. 4.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми. За нас Добредојде за промет на големо! Ние и ветуваме да понуди најниска цена и висок квалитет на производите. Контактирајте со нас Нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме ни e-mail, ние сме секогаш во вашата услуга.

Тип На Објект:
Табела Светилки
Заврши:
Железо
сертификација:
CQC,CE,FCC,RoHS,CCC
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Техника:
Насликани
Гаранција:
1 година
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Број На Модел На:
KUMASTB-TL52-20
Е dimmable:
Yes
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Бренд Име:
KUMASTB
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Wattage:
31-40W
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Сенка Тип:
Железо
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Боја На Каросеријата:
Пинк
рамка боја:
Пинк
Материјал:
Метал
R

Тие исто така купуваат со овој производ