.

.

Студ Обетки За Жените S925 Sterling Silver Четири Канџи Снегулка Кубни Циркони Парична Казна Накит, Булчински Свадба Додатоци Brincos

Студ Обетки За Жените S925 Sterling Silver Четири Канџи Снегулка Кубни Циркони Парична Казна Накит, Булчински Свадба Додатоци

DEN 336.00
DEN 516.00
-35 %
Количина на стоки


Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Сертификат Број:
обетки за жени
Повод:
Свадба
Назад Наоѓање:
Обетки
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Студ Обетки
Бренд Име:
l&zuan
Главниот Камен:
Цирконот
Тип на обетки :
Студ Обетки
Пол:
обетки за жени
Обликот:
снегулка
Материјал:
s925 sterling silver
Камен:
Кубен Циркони
Повод:
свадба свадба накит
Додатоци:
Четири Канџи
Brincos:
Парична Казна Накит
Трендовски Накит:
Шарм
R

Тие исто така купуваат со овој производ