.

.

FAJARINA Врвен Квалитет Реално Cowhide Кожа Ретро Писмо Модел се Цврсти Месинг Слајд Тока Метални Ремени за Мажи Фармерки LUFJ680

FAJARINA Врвен Квалитет Реално Cowhide Кожа Ретро Писмо Модел се Цврсти Месинг Слајд Тока Метални Ремени за Мажи Фармерки

DEN 1722.00
DEN 3312.00
-48 %
Количина на стоки

Добредојдовте на FAJARINA е Продавница Топло совети : ве Молиме љубезно се земе мерка на половината на првиот и потоа да го изберете соодветна големина сакате. На секое прашање, pls-мејл или порака ни слободни. ви благодариме.
Начин на плаќање
-Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка, можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот
-Ние сме превозот со Кина пост воздух mail и e-пакет, по плаќање ние веднаш ќе ви даде пратката.
Повратни информации
-Ако има било каков проблем со стоката, ве Молиме контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Негативни повратни информации не може да го реши секој проблем. ние сме искрени продавачот, ве молиме дозволете ни да се почитуваат едни со други. Вашиот признавање е во наша моќ да се движи напред .Се надевам дека ја добиете вашата 5 ѕвезда повратни информации,благодарение толку многу!
Политика На Враќање
-Ако сте незадоволни со објектот, ве молиме ни e-mail за наплата или испраќање во рок од една недела.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, а купувачот е одговорен за враќање поштарина.
Контактирајте со нас
-Ако имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет, Pls слободно да ни e-mail. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.
Answer : ___________________________ Note : Нашата цена е не вклучувајќи било данок или оддалечените области доплата. Pls да ни оставите вашата e-mail адреса по цел во случај на било јасно. Ви благодариме.

Појас Должина:
105cm 27to31 Инчен, 110cm 32to33 Инчен, 115cm 34to35 Инчен, 120cm 36to37 Инчен, 125cm 37to40 Инчен
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
FAJARINA
Пол:
Мажи
Тока Должина:
6.5 см
Стил:
Новина
Тока Ширина:
4.6 cm
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Број На Модел На:
LUFJ680
Атрибут:
Врвен квалитет
Појас Должина:
105-125cm
рака тока:
мазна тока
рака тока материјал:
Solide Месинг Тока
Појаси Големина:
2XS,XS,S,M,L,XL,XXL или 27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,38,40,41
Име:
појаси за мажи
боја:
Црно Кафе
дизајн:
Уникатен дизајн
Продажба Метод:
фабриката за директна продажба
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ