.

.

REGELIN Мода 10pcs Легура Прилагодливи Прстен Основи Ќорци 18*25мм Cabochon Прстени Settings Антички Бронза/Антички Сребрен

REGELIN Мода 10pcs Легура Прилагодливи Прстен Основи Ќорци 18*25мм Cabochon Прстени Settings Антички Бронза/Антички Сребрен

DEN 138.72
Количина на стоки


REGELIN Мода 10pcs Легура Прилагодливи Прстен Основи Ќорци 18*25мм Cabochon Прстени Settings Антички Бронза/Антички Сребрен
1)Материјал : Цинк Легура
2)Големина : 18x25mm Кол
3) Количеството : 10 компјутери/многу
4)Старинско Бронза/Антички Сребрен

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
REGELIN
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Производ Карактеристики:
прстен Накит База
Број На Модел На:
C170
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
накит наоди
Парична казна или Моден:
моден Прстен база
Големина:
18*25MM
боја:
Антички Сребрен , Антички Бронза
Количина:
10pcs
позлата:
Античкиот Позлатен Сребрен , Антички Бронза Позлатен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ