.

.

Фризерски Обука Глави 16 Браун Човечка Коса Манекен Главата Со Природната Коса Со Висок Квалитет Коса Практика Глава За Продажба

Фризерски Обука Глави 16 Браун Човечка Коса Манекен Главата Со Природната Коса Со Висок Квалитет Коса Практика Глава За

DEN 2289.00
DEN 4319.52
-47 %
Количина на стоки

40cm Кукла Главата Со Вистински Човечка Коса Фризерски Атарот Главата За Фризури Обука Манекен Главата За Фризерски Козметологијата
Функција :
Материјал : ПВЦ и 100% реално природата човечка коса
Димензии : Висина : 28cm Главата Обемот : 52cm
Коса Должина : 40 CM
Боја : Кафена
Функција :
Тоа може да се користи како Пракса Коса Удар/Cut/Боја/Перм/Кајгана/Коса Stylings;Fashion Шапка/Hairpin Екранот
Пакување се вклучени :
1 × Манекен главата Со Перика
1 ×Слободни Биро Носителот
Ние често ќе ви испрати попуст купони и производи, информации ако додадете на
продавница и стоки за вашата колекција.
Answer : ___________________________ Note :
1. За прв пат се користи на манекен коса, pls чешел од косата на дното на погоре, Тоа е заедничко за lossing малку коса.
2. Големината може да биде 0-2 cm грешка поради рака мерка. Бојата може да биде малку различен монитор.
Ви благодариме за разбирањето!

Пол:
Женски
Материјал:
ПВЦ+Човечка Коса
Манекен Тип:
глава
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ПВЦ
Губење на материјал:
100% Природна Човечка Коса
Име на производ:
40cm Кукла Главата Со Вистински Човечка Коса Фризерски Атарот Главата За Hairst
Стил:
Стенд
Функција:
Плус Големина,Со Перика
Големина:
Height
Коса должина:
40cm
Употреба:
Косата updo/Коса Stylings/Display Шапка/ Display Коса..
R

Тие исто така купуваат со овој производ