.

.

10x Голема Промоција B22 да E27 База LED Светлина, Крушка Светилка Огноотпорни Носителот Адаптер светилка основи штекер завртка конвертор Конвертор

10x Голема Промоција B22 да E27 База LED Светлина, Крушка Светилка Огноотпорни Носителот Адаптер светилка основи штекер завртка

DEN 335.52
Количина на стоки


B22(машки приклучок) за да E27(женско грло) Светло Светилка Светилки Адаптер Конвертор. Висока температура отпорни, анти-горење PBT и анти-стареењето
Големина (L) : околу 3cm(1.2 инчи)
Пакет се вклучени :
10 x B22 да E27 адаптер
Превозот 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена откако плаќање е потврдено. 2. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува, па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона. 3. Објектот обично трае околу 20-45 дена(некои земја може да трае околу 60 дена.) за да пристигне на вашата земја, Ако не можете да добиете пакет рок од 45 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери пакетот и проширување на купувачот за заштита на време за вас. 4. Ако превозот време повеќе од 90 дена, вашиот пакет може да бидат изгубени од страна на транспорт, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го препрати или враќање на вас. Гаранција 1. Ако стоката е квалитетот на проблемот или е различен од она што го наредил,ве молиме контактирајте со нас и да го прикачите слика (покаже на проблем), ние ќе ви одговори во рок од 24 часа да го реши проблемот. 2. 12 месеци производителот. Повратни информации 1. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да го напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга.За возврат, ќе добиете попуст следниот пат. 2. Ако имате било незадоволство со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!

Тип На Објект:
Светилка Носителот Конвертор
Бренд Име:
MengJay
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Ж-E27-B22
R

Тие исто така купуваат со овој производ