.

.

OkeyTech Замена Силикони Автомобил Копче Фоб Покрие Случај За MAZDA 3 2 6 CX7 CX9 2 Копчиња на Далечинскиот Keyless Додатоци Автомобил Стил

OkeyTech Замена Силикони Автомобил Копче Фоб Покрие Случај За MAZDA 3 2 6 CX7 CX9 2 Копчиња на Далечинскиот Keyless Додатоци

DEN 61.00
DEN 101.76
-40 %
Количина на стокиСпецификации : Тежина : 20g Копчиња : 3 Копчето Боја : 5 бои Тип : Автомобил Копче покрие случај За Mazda Материјал : Силика Гел

Карактеристики : Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски Функција : ги Красат и protecte вашиот автомобил за скролување. Боја : Како на слики го покажува. Користење на логото : НЕ Само што одговара на овој клуч! Ве молиме не го купите, ако вашиот клуч е различен. Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Зошто да изберат нас : Усвоен 100% ЗГУСНЕ & ВИСОКА ЕЛАСТИЧНОСТ силикони за да се обезбеди тоа е со s oft допир чувствуваат, моделот со отфрлање на лепак занает, не печатење, да се направи тоа, издржливи и трајни!
1 x Silicone автомобил Копче случај
1.- Една година гаранција.
2.- Ако објектот е неисправен по приемот, можете да побарувачка за размена на нова во рок од една 7days од денот на приемот (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).
3.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. За време на првиот месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.
4.- Откако ќе се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад побрзо.
5.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
1.- Вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Благодарам многу за вашето време.
2.- Ние ќе ја напушти истата повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.
3.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Материјал Тип:
Силика Гел
Бренд Име:
OkeyTech
Име:
автомобил копче случај маска
логото:
No
Материјал Тип:
Добар квалитет
посебни:
автомобил копче случај за Mazda
Тип:
замена случај за MAZDA 3 2 6 CX7 CX9 копче школка
Копчиња:
2 Копчиња
копче:
копчето авто маска
Одговара:
За mazda копче
боја:
5 бои
Пакет:
Меур торба
R

Тие исто така купуваат со овој производ