.

.

DIY Русија Црквата на Преображение Занает Хартија Модел Архитектура 3D DIY Образование Играчки рачно изработени Возрасни Загатка Игра

DIY Русија Црквата на Преображение Занает Хартија Модел Архитектура 3D DIY Образование Играчки рачно изработени Возрасни Загатка

DEN 1079.52
Количина на стоки


Забелешка : она што прима не е готов модел , тоа треба да се намали, паста и се соберат !
Карактеристики : Материјал : EPS хартија
Хартија Страници : 33 страници
Тежина : * * * * (5 ѕвезди е макс)
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !
- Ве молиме пополнете во приемник е полно име(вашето име,отецот име,презиме) во цел поради новата политика на руската обичаи
Превозот Методи :
1 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : не може да се следи и побавно.
2 Aliexpress стандард, E-Пакет, Кина Пост Регистрирани методи : може да се следи и многу побрзо .
Ние ви препорачуваме да го користите aliexpress стандардни методи, ако е можно.
Ние ќе се користи доволно дебели слоеви Меур филмови пакет на производи за да се обезбеди тоа нема да биде оштетен на кој начин .
Тогаш ние се справи тоа јас n два случаи :
За мала количина наредби, ние ги користиме ПП Вреќи :
За голема сума цел, ние ги користиме Кутија :
Ние имаме различни големина на кутии од 10cm да 30cm во дијаметар.
Ако вашата цел износ е голем, ние ќе го испрати со кутија, ако е тоа потребно, без дополнителни трошоци се обвинети.
Кутија за пакување метод на потребите за дополнителни трошоци за нас, ние ги користиме ПП Вреќи стандардно за да испратите мала количина на налози.
Ако вашата нарачка сумата е мала) и сакам кутија пакет , ве молиме да комуницирам со нас и да платат за екстра превозот цена ,
Ви благодариме.
За производите
Фотографии на производи е целосно во согласност со, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака
Ако не сте го добиле тоа во рок од 60 дена ние ќе рефундирање на парите веднаш.
Ние гарантираме за 60 дена до дестинацијата.(за Русија,Бразил и Аргентина тоа е 90days).
За регистрирани воздухопловната, ние нудиме целосна следење на услугата. Не регистриран економскиот воздух пошта не може да се следи.
По плаќање на вашата нарачка, ние брод во рок од 7 дена, Купувачот е единствено ОДГОВОРНА ЗА ЦАРИНЕЊЕ .
Следење На Веб-Страница :
Се враќа
Производи мора да бидат во иста состојба како што ја добил.
Не фрли далеку пакетот која има адреса информациите за испраќачот.
Ние гарантираме за да се вратите на стоки безусловно во 7 дена по преземањето на испорака на стоката.
F eedback
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации до нас директно, без комуникација.
Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми ПОБРЗО. Ви благодариме!

Тип:
DIY 3D Хартија Модел
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
MPM-067
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Далеку Од Оган
Бренд Име:
Denki & Lin
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
Хартија
Скала:
како слика се прикажани
Количината на Предмети во Собата:
33 Страници
R

Тие исто така купуваат со овој производ