.

.

Godier Жените Нето Предиво Спојување Нов Фитнес Молив Панталони И Fitne Leggings За Женски Sweatpants Панталони Панк Leggings Jc0047

Godier Жените Нето Предиво Спојување Нов Фитнес Молив Панталони И Fitne Leggings За Женски Sweatpants Панталони Панк Leggings

DEN 457.00
DEN 762.24
-40 %
Количина на стоки


големина на табелата(cm) Големина Должина Хип Половината S 91 84 70-98 М 92 86 72-100 L 93 88 74-102 XL 94 90 76-104 1.Мерење на табелата само за референца не е за враќање на средствата.Постојат "1-3cm" грешки е нормално, ве молиме да се разбере.
2.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува , физички и фотографии во боја.Можеби постојат некои разлики!
3.Answer : ___________________________ Note : димензии се за повикување само.

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Должина:
Ankle-Length
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Mesh
Стил:
Панк Стилот
Број На Модел На:
Jc0047
Бренд Име:
Godier
Половината Тип:
Средината
боја:
Сива
Големина:
S,M,L,XL
Стил:
Молив Панталони
R

Тие исто така купуваат со овој производ