.

.

ДА ВАШИОТ ВКУС авто додатоци Обичај столче опфаќа кожа перница за Ферари GMC Savana JAGUAR Smart Lamborghini Фантомски

ДА ВАШИОТ ВКУС авто додатоци Обичај столче опфаќа кожа перница за Ферари GMC Savana JAGUAR Smart Lamborghini Фантомски

DEN 12170.00
DEN 12810.72
-5 %
Количина на стоки


кога ќе нарачате ве молиме да ја оставите пораката како што следува :
1) која боја ви се допаѓа најдобро
2) вашиот автомобил е бренд и во која година е произведен -на пример : "Фолксваген" Touareg 2016 Година, Audi Q6 2015 Година, Kia Sportage 2013. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение. Но треба да ни кажете на вашиот автомобил е лево-drived или десно drived.

Боја Име:
Црна, Бела, Сива, Црвена, Портокалова
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Складирање & Tidying,Основна Функција
Објектот Ширина:
60cm
Mfg Серија Број:
Обичај
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Должина:
90cm
Материјал Тип:
PU
Бренд Име:
Да Вашиот Вкус авто додатоци
Објектот Висина:
30cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
R

Тие исто така купуваат со овој производ