.

.

НОВ Лаптоп, ЛЦД Пред Рамки Покритие за леново P580 P585 N580 N585 Црна QIWY9 LCD Рамки 90201004 AP0QN000100 Б школка

НОВ Лаптоп, ЛЦД Пред Рамки Покритие за леново P580 P585 N580 N585 Црна QIWY9 LCD Рамки 90201004 AP0QN000100 Б школка

DEN 1466.00
DEN 1560.00
-6 %
Количина на стоки


Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши случај се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска. Не можеме да ви помогне со косата, ако моделот не е во ред за клиентите.
Сите наши случај се сосема нови некористени случај. За да се спречи оштетување на производот за време на превозот,ние се користат специјални материјали за пакување на пакет на производот.
Сите наши производи гаранција за три месеци, производот во текот на гарантниот период имаме било какви прашања, ние може да ви помогне да го замени на нови производи (освен вештачки штета)
Ако имате било какви проблеми со случајот, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо, ние веднаш ќе ви помогне да се справи со вашиот проблем.
Ние нудиме следниве начини на логистички услуги :
Името на логистика, Транспорт време пребарување на веб-страница
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 20-90days www.17track.net
10-30days. www.17track.net
10-30days. www.ems.com.cn
7-20days www.dhl.com
7-20days www.fedex.com
7-20days www.ups.com
7-20days www.tnt.com

Затворање Тип:
Не Патент
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
P580
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Материјал:
-
Применливи модели:
-
Шаблон Тип:
-
R

Тие исто така купуваат со овој производ