.

.

W12NK90Z STW12NK90Z 5pcs AliExpress

W12NK90Z STW12NK90Z 5pcs AliExpress

DEN 146.00
DEN 153.60
-5 %
Количина на стоки


Бренд Име:
YUXINYUAN
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Теорија:
sopdipqfpbgaplccsot
Заштита На Функција:
ic
Напон:
v
ist individuell:
Ja
Markenname:
YUXINYUAN
Modellnummer:
W12NK90Z
Bedingung:
neu
Уметност:
Други
Verpackungsgewicht:
0.02 kg (0.04 lb.)
R

Тие исто така купуваат со овој производ