.

.

1meter продажба,Бела Кварц се Држиме Синџири,Природен Кварц Суровини Кристали Скок Монистра Мода Синџири,Кварцен Кристал Синџир Ѓердан ZJ-95

1meter продажба,Бела Кварц се Држиме Синџири,Природен Кварц Суровини Кристали Скок Монистра Мода Синџири,Кварцен Кристал Синџир

DEN 906.24
Количина на стоки


ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ СЛИКА
СЛИЧНИ ОБЈЕКТИ ЗА РЕФЕРЕНЦА

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
50g
Производ Карактеристики:
rosary синџир
Број На Модел На:
ZJ-95KBAH
Бренд Име:
JAYLAXIEBJ
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Висина:
2.3cm
Објектот Должина:
100cm
Објектот Ширина:
0.5cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Кристално
монистра боја:
Бела
синџир боја:
обложено месинг
Монистра Ширина:
За 4-7mm
Количина:
1 Метар/многу
Тежина:
Approx 100g/pcs
Се справи со време:
3-5 workdays
Is_Customized:
Yes
Големина:
4-7x15-23mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ