.

.

Принцезата Кејт Мидлтон Фустан 2018 Пролет Фустан Стојат Јака Долг Ракав Елегантен Чипка Тенок Пеперутка Ракав крои Фустани

Принцезата Кејт Мидлтон Фустан 2018 Пролет Фустан Стојат Јака Долг Ракав Елегантен Чипка Тенок Пеперутка Ракав крои Фустани

DEN 1885.00
DEN 3428.16
-45 %
Количина на стоки

S Должина : 118 Рамо Ширина : 36 Половината 64 Ракав 56 Биста 80 M Должина : 119 Рамо Ширина : 37 Половината 68 Ракав 57 Биста 84 L Должина : 120 Рамо Ширина : 38 Половината 72 Ракав 58 Биста 88 XL Должина : 121 Рамо Ширина : 39 Половината 76 Ракав 59 Биста 92 Единица (cm) Прирачник за мерење, плочка големина, грешка во 1-3cm, му припаѓаат на нормалниот опсег

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Пролет
Декорација:
Шупливи Надвор
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Деколте:
Стенд
Стил:
Гроздобер
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Памук
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Број На Модел На:
nrj509-7905-105
Бренд Име:
hanzangl
Фустани Должина:
Средината На Теле
R

Тие исто така купуваат со овој производ