.

.

PADEGAO Метални Копчиња Сплит Пред Златна Широка Нога Панталони Пролет женска Облека

PADEGAO Метални Копчиња Сплит Пред Златна Широка Нога Панталони Пролет женска Облека

DEN 1815.00
DEN 1910.40
-5 %
Количина на стоки

modname=ckeditor modname=ckeditor
ИНФО/ГОЛЕМИНА Ткаенини : Перење метод : Препорачана хемиско чистење Еластичност : Мали Средината Голема Дебелина : Тенок Средината Дебели Модел : затегнат умерена Лабава Должина : Кратки и Долги Рутина
ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи на различни методи за мерење,стоката големина ќе примите може да има мала разлика со податоци во форма,Нема проблеми со квалитетот,ве Молиме да се разбере!
-Size- -Рамо- -Биста- -Половината- -хип- -Должина- -S- 65cm 88cm 93cm -M- 69cm 92cm 94cm -L- 73cm 96cm 95cm
МОДНИТЕ ТРЕНДОВИ Податоци доаѓа од веб за повикување само
ПОКАЖЕ И ДЕТАЛИ ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи екранот, светлина и други фактори кои ќе доведат до хроматските аберации,Постои мала разлика во боја помеѓу стока ќе добие и слики,Неизбежни, ве молиме да се разбере!

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Должина:
Full Length
Декорација:
Копче
Стил:
Канцеларијата Дама
Одговара Тип:
Лабава
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Ткаени
Шаблон Тип:
Цврста
Пред Стил:
Pleated
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
PADEGAO
Број На Модел На:
17350
Панталона Стил:
широк нога панталони
боја:
Golden
Големина:
s m l
Полиестер содржина:
81%-90%
Дебелина:
Медиум
Сезоната:
Пролет
Стил:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ