.

.

Нерѓосувачки Челик Бања Пешкир Рек Бранеа wall-mount крпа Носителот крпа Полица Бања Acessorios

Нерѓосувачки Челик Бања Пешкир Рек Бранеа wall-mount крпа Носителот крпа Полица Бања Acessorios

DEN 3960.00
DEN 6092.16
-35 %
Количина на стоки


Бања Пешкир Рек Нерѓосувачки Челик Бранеа wall-mount крпа Носителот крпа Полица acessorios
Опис на производот : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Завршна : Брусен Никел Име : Крпа Полици За повеќе информации,pls контактирајте ме,јас ќе одговори на што ПОБРЗО,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : крпи и слично на сликата се само за екранот, не се вклучени во пакет. Поради различни мерни методи и алатки,Големина малку грешка,ве Молиме обратете се до приемот на конкретната стока. Овој производ е светло слики поради камерата проблеми и следење на физички разлики и други фактори може да има боја, конкретната стока во вид преовладува.

Тип:
Крпа Полици
Број На Модел На:
BAL99512
Крпа Рек Тип:
Двојно
Површина По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Краток
Бренд Име:
BAIANLE
Должина:
60cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Крпа Полици
R

Тие исто така купуваат со овој производ