.

.

30pieces 45mm Јасни Кристали Призми Лустерот Делови Шарм Кристал Bauhinia Цвет Pendant Круг Божиќ Свадба Декорација

30pieces 45mm Јасни Кристали Призми Лустерот Делови Шарм Кристал Bauhinia Цвет Pendant Круг Божиќ Свадба Декорација

DEN 1239.00
DEN 1392.00
-11 %
Количина на стоки


30pieces 45mm Јасни Кристали Призми Лустерот Делови Шарм Кристал Bauhinia Цвет Pendant Круг Божиќ Свадба Декорација
Име : Кристал Лустерот Делови
Големина : 45mm
Боја : Транспарентна
Материјал : K9 Кристално
Употреба : Насловна Страна Свадба Декорација Осветлување Делови
Answer : ___________________________ Note :
[ На даноци, ДДВ и други увозни давачки/трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас ]
Детална Слика :
ако имате некои прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им помогне на вас!

боја:
10pcs, 20pcs, 30pcs
Повод:
Ноќта На Вештерките,Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот На Благодарноста,Божиќ
Шема:
Никој
Број На Модел На:
45mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Стакло
Име:
Кристал Лустерот Виси Капка Приврзоци
боја:
Јасно
Големина:
45mm
Материјал:
k9 кристално
мини цел:
10pcs
Техника:
Полиран
Употреба:
Дома Свадба Декорација
R

Тие исто така купуваат со овој производ