.

.

Швајцарскиот Техника 7 во 1 Копче Прстен Мулти-Алатки за Преживување Опрема Настроената Рамна сечилото на Нож Keychain LED Светилка со Шрафцигер Отворено Спорт

Швајцарскиот Техника 7 во 1 Копче Прстен Мулти-Алатки за Преживување Опрема Настроената Рамна сечилото на Нож Keychain LED Светилка

DEN 462.00
DEN 757.92
-39 %
Количина на стоки


Швајцарија технологија нов 7-во-1 алатка која дојде со вообичаените дневни потребни Филипс шрафцигер, дупчиња шрафцигер, мали дупчиња шрафцигер, рамна сечилото на нож, шише настроената, LED светилката и клучен прстен за да се исполнат peacetime потреби. Моќен и лесен за носење, додека издржливи, стилски, компактен и да стане нашите клиенти исто така да изберете причина за тоа. Домување материјал : не ' рѓосувачки челик никел позлатен Алатка материјал : 420 нерѓосувачки челик Вкупна должина : 9.5 СМ, должина на Ножот : 3.5 СМ Намалена големина : прибл должина 6* ширина 3* дебелина од 1,5 CM Тежина : 78 g
Нема мало пакување,ако сакате тоа, за 0,5$ екстра.
Основната функција : -Шише настроената Рамна сечилото на нож-Копче синџир -LED рефлектори -Големи Филипс шрафцигер
-Голема/средна/дупчиња шрафцигер со

Бренд Име:
BENYS
Завртка Тип На Глава:
Дупчиња,Филипс
Број На Модел На:
EDC007
Тип:
Шрафцигер Сет
is_customized:
No
Магнетно:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Карактеристики:
Мултифункционален
Тежина:
78g
Намали големина:
6*3*1.5 cm
Алатка Материјал:
420 нерѓосувачки челик
R

Тие исто така купуваат со овој производ