.

.

10 Компјутери 5*8*12 OD 8ММ ID 5MM Челик Вежба Ракав Четкање Водич Ракав Прецизност Имајќи Убодни Грмушки

10 Компјутери 5*8*12 OD 8ММ ID 5MM Челик Вежба Ракав Четкање Водич Ракав Прецизност Имајќи Убодни Грмушки

DEN 621.00
DEN 828.00
-25 %
Количина на стоки

10 Компјутери 5*8*12 OD 8ММ ID 5 MM Челик Вежба Ракав Четкање Водич Ракав Прецизност Имајќи
Објектот Специфични : Димензии : 5*8*12 мм
Материјали : Имајќи Челик
Количина : 10 PCS Пакет се Вклучени : 10pcs 5x8x12mm Вежба Грмушките се Воведе :
Вежба Грмушки, или Убодни Грмушките се првенствено за позиционирање и стабилизирање на вежба во убодни да се обезбеди повтори прецизност на позиционирање во работа парче. Закорави буш обезбедува прецизно дупчење, елиминирање на дијалог и потребата за пилот дупки, и секоја вежба скитници.
Повеќе тип големини на четки :

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
А Ние гарантираме 100% автентични производ слики.
Б. default mail Кина Пост.
В. Пратки во најбрзо време.
Г. обезбедување на Квалитет на производи кои се квалификувани.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Во Согласност Со Опис * * * * * 5 Ѕвезда
Услуга Став * * * * * 5 Ѕвезда
Испорака Брзина * * * * * 5 Ѕвезда
- Со вашата поддршка.Ние ќе направиме подобро! -

Премази:
никел
Број На Модел На:
5*8*12
Капацитет На Моторот:
Никој
Материјал:
Челик
Структура:
Флексибилен
Површина Грубост:
Ра 0.8
R

Тие исто така купуваат со овој производ