.

.

Прозорецот Господар Контрола Switch 84820-12500 За Toyota Auris Е Корола Yaris 84820 12500

Прозорецот Господар Контрола Switch 84820-12500 За Toyota Auris Е Корола Yaris 84820 12500

DEN 1290.24
Количина на стоки


Прозорецот Господар Контрола Switch 84820-12500 За Toyota Auris Е Корола Yaris 84820 12500
Внимание!!!
Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!
Apllication
За Toyota е корола ZRE15#, ZRE151, ZRE152, ZZE150, NRE150, NDE150 на рм 2006-2012 година 2013, 2014-
За Toyota е корола SED ZRE151, ZRE152, NDE150, NRE150, ZZE150 2006,2007,2008,2009,2010-
За Toyota е корола HB ZRE152 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012
За Toyota Auris NDE150, NRE150, ZZE150 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
За Toyota Yaris ZSP90 2008, 2009, 2010
За Toyota Urban Cruiser NLP11#, NSP110 2009-
За нас
Ние сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!
Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!
Испорака
Сите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено. Се Врати И Повратни Информации 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам! 2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!

Година:
За Toyota Yaris ZSP90 2008, 2009, 2010
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
17.8cm
Бренд Име:
Malcayang
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Е корола
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Објектот Ширина:
4.6cm
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
84820-12500
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
Електричен Прозорец Господар Префрлате
Објектот Висина:
5.7cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ