.

.

MTKRACING XMAX 250 Мотоцикли Делови За Јамаха XMAX 250 300 -2018 ABS Светлата Заштитник Покрие Екран Леќа

MTKRACING XMAX 250 Мотоцикли Делови За Јамаха XMAX 250 300 -2018 ABS Светлата Заштитник Покрие Екран Леќа

DEN 1313.00
DEN 1458.72
-10 %
Количина на стоки


Мотоцикл ABS Светлата Екран Заштитна Маска Материјал : CNC Алуминиум 6061 Елоксирани Боја : Зелена, црна транспарентен сина транспарентен флуоресцентно жолто Fitment : : Јамаха XMAX 250 300 2016-2018

боја:
флуоресцентни жолта, црна, транспарентен, транспарентни сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
MTKRACING
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
XMAX 250 300
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Motobike Направи:
Јамаха
Материјал Тип:
Акрилик
R

Тие исто така купуваат со овој производ