.

.

Нордиска Викинзите Прстен Norde Vigisr Мажите Прстен Голема Големина

Нордиска Викинзите Прстен Norde Vigisr Мажите Прстен Голема Големина

DEN 134.00
DEN 168.00
-20 %
Количина на стоки


Големи Димензии, Pls измери вашата големина пред купување. Без наплата или враќање на погрешно се избере.
Дијаметар : 20mm

Прстен Големина:
11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
MYAROMA НАОДИ
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Повод:
Годишнина
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
R
Површината Ширина:
случаен
R

Тие исто така купуваат со овој производ