.

.

Трговија на големо мода крпа patch да се шие на везови етикета DIY круна закрпи за џемпер јакна sportwear TP-018

Трговија на големо мода крпа patch да се шие на везови етикета DIY круна закрпи за џемпер јакна sportwear TP-018

DEN 384.00
Количина на стоки


Трговија на големо мода крпа patch да се шие на везови етикета DIY круна закрпи за џемпер јакна sportwear TP-018
Димензии : 2.75 инчи W * 2.75 инчи H (7cm * 7cm)
Боја : Жолта крпа/злато тема на црна чувствував
Ние може да се направи како прилагодено лого дизајн.
ODM и OEM цел се сите добредојдени

Големина:
2.75 * 2.75 inch
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
tp-018
Тип На Производ:
Закрпи
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ