.

.

QIANG YI String Секси Едно Парче Костим за капење Жените Бански Шупливи им Помогнам на Бикини Оглавник Костим за Капење на Плажа Jumpsuit Пливаат Одговараат на Женски

QIANG YI String Секси Едно Парче Костим за капење Жените Бански Шупливи им Помогнам на Бикини Оглавник Костим за Капење на Плажа

DEN 584.00
DEN 768.00
-24 %
Количина на стоки


QIANG YI String Секси Едно Парче Костим за капење Жените Бански Шупливи им Помогнам на Бикини Оглавник Костим за Капење на Плажа Jumpsuit Пливаат Одговараат на Женски
Карактеристики :
Совршен за Тропски Одмор, Лето, на Плажа & Базен со уникатен и шик шема
String strappy шупливи градник, еден peices одговараат, висока нога се намали и поместена градник
100% сосема нов и висок quaility
Сет од 1 buc : едно парче костим
Со градите влошки,не underwire
jumpsuit им помогнам на бикини костими за капење
Секси jumpsuit бикини шупливи едно парче одговараат на крива убавина дизајн
бански само, било други додатоци не се вклучени
Материјал : Полиестер
Боја : Црна
Големина : S/M/L
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи мала 1-3cm разликата се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување
2. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно да се провери големината на табелата и да ја одберете големината врз основа на вашиот вистинска големина
Ви благодариме и убав ден!
Пакет Се Вклучени :
1 *едно парче костим за капење, Големина : S=НАС(2),M=НАС(4),L=НАС(6),XL=НАС (8) Големина : S=RU(40),M=RU(42),L=MK(44),XL=RU (46)
Референтна Големина cuit : см (1cm=0.39 инчен 1 инч=2.54 см)
Плаќање
1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, банкарски трансфер, кредитна картичка и каков било можете да платите на Ali Express.
2)Зачувам е најдобро да се обезбеди плаќање за вас.
3)Ова е плаќање помош центар :
Испорака
1)Пад На Превозот
Ние поддршка пад на превозот, ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве молиме оставете ги вашите licent адреса кога вашето место на цел.
2)Времето За Испорака
DHL : 4-7 дена
EMS : 7-15 дена
Русија Воздух : 15-25 дена
Кина Пост Воздух Mail : 15-60 дена
Љубезно ве молиме да напомена : Бидејќи на customes и времето, можеби понекогаш тоа ќе го одложи некое време, но ние ќе се прошири и за време на испорака за вас, па ве молиме почекајте малку повеќе време трпеливо.
3)Сопствени Должност или Увоз Даночни
На листата на цената не се вклучуваат било кој данок, купувачи се одговорни за сопствени должност или увозен данок во својата земја.
Нормално, вие needn не плаќаат никакви давачки или даноци, како што ќе изјави ниска вредност на фактура.
Гаранција и Гаранција
1)12 месеци гаранција, купи со доверба.
2)Сите предмети се сосема нови и предадена на квалитетот на проверка.
3)Ако не сте задоволни кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. (но објектот мора да биде оригинална состојба, како што се испратени до вас)
Повратни информации
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со добра услуга.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
едно парче костим за капење 336
Бренд Име:
QIANG YI
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
жените бански
Пол:
Жените Женски Девојка Дама
погоден:
Жените Костим За Капење
R

Тие исто така купуваат со овој производ