.

.

Серво Волан Пумпа за S Класа S430 S500 S55 AMG со Макара 0024668601, 0024668701 0024669701 0024669801

Серво Волан Пумпа за S Класа S430 S500 S55 AMG со Макара 0024668601, 0024668701 0024669701 0024669801

DEN 4912.00
DEN 5712.00
-14 %
Количина на стоки


Примена
2003-2006 S430 4 Matic 8 Cyl 4.3 L серво Волан Пумпа
2001-2005 S430 База 8 Cyl 4.3 L 260 CID серво Волан Пумпа
2000 База 8 Cyl 4.3 L 260 CID серво Волан Пумпа
2001-2006 S430 База 8 Cyl 4.3 L серво Волан Пумпа
2000 S430 База 8 Cyl 4.3 L серво Волан Пумпа
2003-2006 S500 4 Matic 8 Cyl 5.0 L серво Волан Пумпа
2000-2001 S500 База 8 Cyl 5.0 L серво Волан Пумпа
2000-2001 S500 Guard 8 Cyl 5.0 L серво Волан Пумпа
2001-2002 S55 AMG База 8 Cyl 5.5 L 335 CID серво Волан Пумпа
Answer : ___________________________ Note :
Со LUK пумпа,без да се само израмнување на уредот или anti-lock диференцијал ,Обезбедени без резервоар
ОЕМ Број или Interchangable Дел Број
0024668601, 0024668701
0024669701 0024669801
0024669901 0054662201
24668601, 0034666001
Answer : ___________________________ NOTE :
* Ве молиме потврдете ја вашата оригинална дел број или оем numbr може да matche со еден од дел броеви погоре
* Професионална инсталација е препорачливо (Без Настава се Вклучени)
* За она што ние може да им помогне на,ве молиме слободно контактирајте со нас преку ebay порака. Ние сме секогаш тука за вас.

Нема. на Цилиндри:
2 на Цилиндар
Објектот Должина:
12inch
Објектот Ширина:
23inch
Објектот Висина:
12inch
Објектот Тежина:
3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
maxpeedingrods
Специјални Функции:
0024668601, 0024668701
Објектот Дијаметар:
23inch
Име На Модел:
2003-2006 ЗА S430
Материјал Тип:
Високи перформанси резервни замена
Зафатнина:
2.0 L
Тип На Објект:
Вози Елементи
Година:
исто како ОЕМ
ОДГОВАРА ЗА:
Мерцедес Бенц S Класа S430 S500 S55 AMG
Комплет или Еден Дел:
Еден Дел
ОЕМ Број 1:
0024668601, 0024668701
ОЕМ Number2:
0024668601
ОЕМ Number3:
0024669901 0054662201
ОЕМ Number4:
24668601, 0034666001
ОЕМ Number5:
0024669801
Количина:
1 парче што се појави во слика
Гаранција:
2 години
R

Тие исто така купуваат со овој производ