.

.

Паркинг (надворешен сопствен led осветлен перфорирани fronlit Азбука букви продавница име знак одбор

Паркинг (надворешен сопствен led осветлен перфорирани fronlit Азбука букви продавница име знак одбор

DEN 27600.00
Количина на стоки

Опис на материјалот : Акрил и Нерѓосувачки челик Инсталација метод : стакло лепак или завртки Видови на осветлување : целиот осветлена Осветлување извор : СМД LED или ГРБ LED извор на Енергија : AC110 V, AC220 V Оперативен моќ : DC12 V Живот : Молњи 8-10hours/ден, цел живот може да достигне 3 години или погоре. Сертификат : CE, УЛ, ROHS Интензитет : Може да работат меѓу -40 степенот до 80 степен. Водоотпорен добива со : Трансформатор, инсталација настава, 1 : 1 пејџер дефиниција,завртки Пакет : Една буква покриен со хартија и меур заврши, дрвени случај со Styrofoam. Исто така, може да бидат спакувани според клиентите барања. Олово време : Околу 12 дена, производството ќе бидат уредени со во рок од 24 часа по уплатата. На достава датум ќе се одлучи врз основа на големината, комплицирани нес и број на писма. Испорака : EMS,Fedex,DHL, TNT и ПРОЗОРЦИ и др. или море пратката Како да нарачате? 1) ве Молиме да ни испрати предлог на вашиот знак прво,ако немаат предлог,ве молиме, известете нè на големина на фонтот на вашата писма на знакот. 2) Потврдете со вас она материјал на знакот и каков ефект сакате. 3)Потврди цена според материјалот и големина на букви. 4) Место на цел и да се направи исплата. 5) Производство и delviery. 6) да се Инсталира и по услуга.
-
-
-

Тип На Објект:
LED Модули
Ширина:
customized
Должина:
customized
Карактеристики:
Водоотпорен
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Висина:
5-200cm
Број На Модел На:
7
Напон:
12V
Бренд Име:
yoruspark
На текст:
110V-240V
R

Тие исто така купуваат со овој производ