.

.

100cm Висина Кристал Столб Свадба Патот води Цвет Мирување Свадба Декорација

100cm Висина Кристал Столб Свадба Патот води Цвет Мирување Свадба Декорација

DEN 27840.00
Количина на стоки

Големина Информации : 100cm Висина Боја : Злато Материјал : Акрилик Внимание : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за цвет стои и без други додатоци како цвет и ligthts итн.. Ние ќе се обидеме потрудиме да пакет на стока многу добро,но некои времиња За долгорочна испорака,таму може да има некои малку scrach или надвор од форма,но тоа нема да влијае на добар изглед и да го користите,ние нема да прифатиме каков било спор или враќање поради тоа.се надевам дека ќе може да го разбере!
За да бидете сигурни дека вашиот пакет може да се пристигне побрзо & побезбедно , pls ја напушти јасно превозот детали,Ако сакате направи голема цел,ве молиме контактирајте со мене преку e-mail,дека сите брод од страна на океанот и плаќање од страна на банката или western union.
Забелешка : Секој клиент имаат обврска да плаќаат даноци за нивните земји. Ние ќе се прогласи за вистинската вредност како испорака агент барање за стоката ќе нареди, ако вие не остави никакви пораки кога ќе го поставите цел, тоа не е проблем ако сакате ни да се прогласи ниска вредност за вашите производи, но вие треба да го преземе ризикот да се биде amerced од вашите сопствени. ви благодариме за вашето разбирање и соработка.

Големина:
M
Стил:
Европа
Бренд Име:
CrystataShine
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
xxx
Функција:
Кат Вазна
R

Тие исто така купуваат со овој производ