.

.

Olaru Мода Накит Vinatge Tassel Долго Цвет Студ Earring Женски Bijoux Extendy Dangle Трговија На Големо Обетки Додатоци Подарок

Olaru Мода Накит Vinatge Tassel Долго Цвет Студ Earring Женски Bijoux Extendy Dangle Трговија На Големо Обетки Додатоци Подарок

DEN 97.00
DEN 120.96
-20 %
Количина на стоки


Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
О-ED144
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Материјал:
Предиво
Бренд Име:
olaru
боја:
како фото
Dropshipping:
Yes
Пакет:
Opp Кеси
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Потекло:
Во Кина
фабрика:
Yes
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX
Стилот 1:
Капка earring
Стил 2:
евтини earring
R

Тие исто така купуваат со овој производ