.

.

SUNYIK 7 Чакра Кристал електрана,Лекување Реики Точка Пирамида,Седум Ветер

SUNYIK 7 Чакра Кристал електрана,Лекување Реики Точка Пирамида,Седум Ветер

DEN 410.00
DEN 431.52
-5 %
Количина на стоки

Тип : Пирамида 7 Чакра Енергија Генератори Кристал Поени Исцелување Реики Балансирање Големина Детали(Приближно) : Вкупно : 85x82x25mm;Пирамида : 22x22x25mm;Призмата Точка : 26x8mm Количина : 1 Pc/2 Pc Тежина(Приближно) : 39-42 Грам/Pc Метал : 18 KGP Состојба : Нова *7 Чакра Камен : Аметист,Lapis Lazuli,Сина Howlite Тиркизна,Зелена Aventurine,Тигар Око,Црвена Aventurine,Црвениот Џаспер. *Користење за Енергија Исцелување алатка, Медитација, Реики, Чакра Балансирање/Healing, Точка Исцелување, Аура Чистење, Природно Лекување, Енергија Исцелување и други Метафизички цели. Место на оваа електрана во вашата канцеларија биро, дневна соба, кревет-соба и околу meditating место да се доживее на протокот на Енергија. Роуз Кварц Црна Obsidian Рок Кварц Аметист ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
природни кристално
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
G
Големина Детали(Приближно):
Вкупно
Количина:
1Pc/2Pc
Тежина(Приближно):
39-42 Грам/Pc
Метал:
18KGP
Состојба:
Нови
R

Тие исто така купуваат со овој производ