.

.

10pcs Бесплатен превозот AON6414AL AON6414A AO6414A 6414A QFN8 често се користи лаптоп чип нови оригинални

10pcs Бесплатен превозот AON6414AL AON6414A AO6414A 6414A QFN8 често се користи лаптоп чип нови оригинални

DEN 97.00
DEN 108.48
-11 %
Количина на стоки


Ви благодариме

Бренд Име:
YANXINLIANG
Пакет:
SMD
Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
AON6414AL
Примена:
алармот
Температурата На Работа:
Стандард
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
R

Тие исто така купуваат со овој производ