.

.

FIONTO се Облекуваат Жените Секси Домот Бохемски Плажа Лето Самовила се Облекуваат Висат Деколте Chiffon Оглавник Долго Фустани Макси Фустан Vestidos A191

FIONTO се Облекуваат Жените Секси Домот Бохемски Плажа Лето Самовила се Облекуваат Висат Деколте Chiffon Оглавник Долго Фустани

DEN 547.00
DEN 792.00
-31 %
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Известување
Ве молиме изберете големина внимателно ,
Може да се земе мерки на себе,се комбинираат со мерење на информации ( тежина, висина,биста, половината, колковите ) да се избере
или пред да ставање на ред,можете да контактирате со нас дека ние можеме да ви помогне да се избере вистинската големина. големина (cm) Рамо Биста Половината Должина Полите S - - - - - М - - - - - О - - - - - XL - - - - - XXL - - - - - 3 XL - - - - - Една Големина - 113 - 152 262 Кинески големина е помала, ве молиме проверете мерењата пред цел ние се мери со рака, така да може да се 1-3cm разлика ако какво било сомневање во изборот на големината, ве молиме контактирајте со нас за помош
Превозот : Примање на време = Обработка на време + Превозот време
1. Обработка На Време : Околу 5-15 Дена
1. Превозот Време : 15-45 Дена Од Воздух Mail, Слободни 3-10 Работни Дена Од Express. Барање :
1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. За Царина Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта(освен ако вие се согласувате да се надополни). Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Контакт Со Нас На :
1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме! 2. Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање имате! Враќање & Наплата ве Молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето
Ако било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.ви благодариме
Водич за справување со проблемите како што следува ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајтот. Ве молиме контактирајте не преку порака или трговија со датот. Проверете пакетот и објектот внимателно.
Повратни информации :
1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Силуета:
А-Линија
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Декорација:
Лак
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Резервоар
Број На Модел На:
жените летен фустан
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
Fionto
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Боја Стил:
Природна Боја
боја:
Црвено ,црвено Вино ,Виолетова,Црна,Розова ,Зелена,Сина,Каки
Itme Број :
a191
Ткаенина Тип:
Chiffon
Тежина:
0.25 кг
Стил:
2016 Година Мода Фустани Chiffon
објектот стил:
Фустани За Жени
R

Тие исто така купуваат со овој производ