.

.

3pcs/многу Ретро Цинк Легура Круг Цвеќиња Бронзена Боја Декоративни Овална concho Копчиња Шарм За DIY Накит Додатоци

3pcs/многу Ретро Цинк Легура Круг Цвеќиња Бронзена Боја Декоративни Овална concho Копчиња Шарм За DIY Накит Додатоци

DEN 124.00
DEN 138.24
-10 %
Количина на стоки


Материјал : А lloy
големина : 28mm/30мм/34*26mm
Тежина : Околу 26.7 g
Количина : 3pieces/Торба
Состојба : 100% Сосема Нов

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MIZUKAGAMI
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Цвеќиња
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
R

Тие исто така купуваат со овој производ