.

.

слатководни бисер раѓа keshi микс-бои барок 8-13mm хривнија FPPJ трговија на големо и монистра природата

слатководни бисер раѓа keshi микс-бои барок 8-13mm хривнија FPPJ трговија на големо и монистра природата

DEN 1536.00
Количина на стоки


материјал : слатководни бисер
боја : микс-бои
облик : барок
големина : 9-13mm (ако сте треба другите големина ,pleae контактирајте ме )
природата слатководни бисер ,неговата близина круг ,и лицето има некои природата на самото место и раст вени ,ве молиме да забележите ! sometims можеби не сите се исти како се покаже слика ѓердан !
За Превозот :
1. Ви благодарам многу за изборот на FPPJ Накит. Сите пакетот ќе биде испрати што е можно побрзо.
2. Ако сакате да се добие пакет побрзо, ние може да го испрати до вас од страна на DHL, EMS, но треба плати дополнителни превозот надомест.
можете да изберете многу превозот начин ,но кина пост воздух mail својата бесплатно !
За Враќање :
Ние обезбеди 15 дена се Врати Услуга

Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзитот, ако наидат на квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена по приемот, тогаш ние ќе испрати нов производ или ви надомести за плаќање.
За било која причина не сте задоволни со вашето барање, контактирајте ме. Ние се гордееме на нашиот одлична услуга и ќе направи сè што може за да ги реши сите прашања може да имате.
За Повратни Информации :
Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да потроши една минута за да ни остави 5-ѕвезда повратни информации.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Certificate Type:
ПЕКИНГ CUG ГЕМ ЦЕНТАР ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Бренд Име:
FPPJ
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Метал Печат:
925,Фунта
Големина На Бисер:
11-12mm
Главниот Камен:
бисер
Бисер Форма:
Барок
Стил:
Канцеларија/кариера
R

Тие исто така купуваат со овој производ