.

.

40mm parnis Sapphire Стакло Датум Керамички Рамки Врвот бренд на Луксузни Светлечки Траги од нерѓосувачки челик се Види Случај одговара 2824 2836 Движење

40mm parnis Sapphire Стакло Датум Керамички Рамки Врвот бренд на Луксузни Светлечки Траги од нерѓосувачки челик се Види Случај

DEN 2202.00
DEN 2976.00
-26 %
Количина на стоки

Опис : Случај материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик случај со керамички рамки Случај дијаметар : 40mm Случај дебелина : 12.5 mm Случај одговара на 2824 2836 движење се Вклучени : 40mm случај, назад, круна, движење перница планината, гума печат, 2 пролет бар Glase : сафир стакло Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и paypal.

Тип На Објект:
Види Случаи
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
40mm
Бренд Име:
Parnis
Број На Модел На:
e
R

Тие исто така купуваат со овој производ